2021 GRAMMY Awards: The Complete Winners List

2021 GRAMMY Awards: The Complete Winners List
2021 GRAMMY Awards: The Complete Winners List

2021 GRAMMY Awards: The Complete Winners List

2021 GRAMMY Awards: The Complete Winners List

This year’s GRAMMY Awards is all about quality and quantity.

Music’s Biggest Night will deliver the spectacle — with live performances fromTaylor Swift,BTS,Cardi Band more — as the Recording Academy hands out Golden Gramophones in a whopping 83 categories, including Record of the Year, Song of the Year, Album of the Year and Best New Artist.

Beyoncémay be the year’s most-nominated artist — she is Beyoncé, after all — but Sunday’s ceremony has plenty of prizes for all of your faves. (All categories not announced during theTrevor Noah-hosted broadcast are revealed during theJhené Aiko-hosted 63rd GRAMMY Awards Premiere Ceremony, which streams online.)

See the list of winners as they’re announced, inbold, below.

Jhené Aiko – Chilombo

Black Pumas – Black Pumas (Deluxe Edition)
Coldplay – Everyday Life
Jacob Collier – Djesse Vol. 3
Haim – Women in Music Pt. III
Dua Lipa – Future Nostalgia
Post Malone – Hollywood’s Bleeding
WINNER: Taylor Swift – Folklore

Best R&B Performance

Jhené Aiko Featuring John Legend – Lightning & Thunder
WINNER: Beyoncé – Black Parade
Jacob Collier Featuring Mahalia & Ty Dolla $ign – All I Need
Brittany Howard – Goat Head
Emily King – See Me

Best Pop Vocal Album

Justin Bieber – Changes
Lady Gaga – Chromatica
WINNER: Dua Lipa – Future Nostalgia
Harry Styles – Fine Line
Taylor Swift – Folklore

Best Rap Song

Lil Baby – The Bigger Picture
Roddy Ricch – The Box
Drake Featuring Lil Durk – Laugh Now, Cry Later
DaBaby Featuring Roddy Ricch – Rockstar
WINNER: Megan Thee Stallion Featuring Beyoncé – Savage

Song of the Year

Beyoncé – Black Parade
Roddy Ricch – The Box
Taylor Swift – Cardigan
Post Malone – Circles
Dua Lipa – Don’t Start Now
Billie Eilish – Everything I Wanted
WINNER: H.E.R. – I Can’t Breathe
JP Saxe Featuring Julia Michaels – If the World Was Ending

Best Latin Pop or Urban Album

WINNER: Bad Bunny – YHLQMDLG
Camilo – Por Primera Vez
Kany Garcia – Mesa Para Dos
Ricky Martin – Pausa
Deb Nova – 3:33

Best Melodic Rap Performance

DaBaby Featuring Roddy Ricch – Rockstar
Drake Featuring Lil Durk – Laugh Now, Cry Later
WINNER: Anderson .Paak – Lockdown
Roddy Ricch – The Box
Travis Scott – Highest in the Room

Best Pop Solo Performance

Justin Bieber – Yummy
Doja Cat – Say So
Billie Eilish – Everything I Wanted
Dua Lipa – Don’t Start Now
WINNER: Harry Styles – Watermelon Sugar
Taylor Swift – Cardigan

Best Country Album

Ingrid Andress – Lady Like
Brandy Clark – Your Life Is a Record
WINNER: Miranda Lambert – Wildcard
Little Big Town – Nightfall
Ashley McBryde – Never Will

Best New Artist

Ingrid Andress
Phoebe Bridgers
Noah Cyrus
Chika
D Smoke
Doja Cat
Kaytranada
WINNER: Megan Thee Stallion

Producer of the Year, Non-Classical

Jack Antonoff
Dan Auerbach
Dave Cobb
Flying Lotus
WINNER: Andrew Watt

Best Country Song

Miranda Lambert – Bluebird
Maren Morris – The Bones
WINNER: The Highwomen – Crowded Table
Ingrid Andress – More Hearts than Mine
Old Dominion – Some People Do

Best Country Duo/Group Performance

Brothers Osborne – All Night
WINNER: Dan + Shay & Justin Bieber – 10,000 Hours
Lady A – Ocean
Little Big Town – Sugar Coat
Old Dominion – Some People Do

Best Country Solo Performance

Eric Church – Stick That in Your Country Song
Brandy Clark – Who You Thought I Was
WINNER: Vince Gill – When My Amy Prays
Mickey Guyton – Black Like Me
Miranda Lambert – Bluebird

Best Rock Album

Fontaines D.C. – A Hero’s Death
Michael Kiwanuka – Kiwanuka
Grace Potter – Daylight
Sturgill Simpson – Sound and Fury
WINNER: The Strokes – The New Abnormal

Best Rock Song

Phoebe Bridgers – Kyoto
Tame Impala – Lost in Yesterday
Big Thief – Not
Fiona Apple – Shameika
WINNER: Brittany Howard – Stay High

Best Metal Performance

WINNER: Body Count – Bum-Rush
Code Orange – Underneath
In the Moment – The In-Between
Poppy – Bloodmoney
Power Trip – Executioner’s Tax (Swing of the Axe) – Live

Best Rock Performance

WINNER: Fiona Apple – Shameika
Big Thief – Not
Phoebe Bridgers – Kyoto
HAIM – The Steps
Brittany Howard – Stay High
Grace Potter – Daylight

Best Rap Album

D SMOKE – Black Habits
Freddie Gibbs & The Alchemist – Alfredo
Jay Electronica – A Written Testimony
WINNER: Nas – King’s Disease
Royce 5’9” – The Allegory

Best Rap Performance

Big Sean Featuring Nipsey Hussle – Deep Reverence
DaBaby – Bop
Jack Harlow – What’s Poppin
Lil Baby – The Bigger Picture
WINNER: Megan Thee Stallion Featuring Beyoncé – Savage
Pop Smoke – Dior

Best Traditional Pop Vocal Album

(Burt Bacharach &) Daniel Tashian – Blue Umbrella
Harry Connick, Jr. – True Love: A Celebration of Cole Porter
WINNER: James Taylor – American Standard
Rufus Wainwright – Unfollow the Rules
Renée Zellweger – Judy

Best Pop Duo/Group Performance

J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny & Tainy – Un Dia (One Day)
Justin Bieber Featuring Quavo – Intentions
BTS – Dynamite
WINNER: Lady Gaga with Ariana Grande – Rain On Me
Taylor Swift Featuring Bon Iver – Exile

Best R&B Album

Ant Clemons – Happy 2 Be Here
Giveon – Take Time
Luke James – To Feel Love/d
WINNER: John Legend – Bigger Love
Gregory Porter – All Rise

Best Progressive R&B Album

Jhené Aiko – Chilombo
Chloe X Halle – Ungodly Hour
Free Nationals – Free Nationals
Robert Glasper – F*** Yo Feelings
WINNER: Thundercat – It Is What It Is

Best R&B Song

WINNER: Robert Glasper Featuring H.E.R. & Meshell Ndegeocello – Better Than I Imagine
Beyoncé – Black Parade
Tiana Major9 & EARTHGANG – Collide
Chloe x Halle – Do It
Skip Marley & H.E.R. – Slow Down

Best Traditional R&B Performance

The Baylor Project Featuring Jean Baylor & Marcus Baylor – Sit on Down
Chloe x Halle – Wonder What She Thinks of Me
Mykal Kilgore – Let Me Go
WINNER: Ledisi – Anything for You
Yebba – Distance

Best Latin Jazz Album

Afro-Peruvian Jazz Orchestra – Tradiciones
WINNER: Arturo O’Farrill & the Afro Latin Jazz Orchestra – Four Questions
Chico Pinhero – City of Dreams
Gonzalo Rubalcaba & Aimée Nuviola – Viento y Tiempo – Live at Blue Note Tokyo
Poncho Sanchez – Trane’s Delight

Best Large Jazz Ensemble Album

Gregg August – Dialogues on Race
John Beasley – Monk’estra Plays John Beasley
Orrin Evans and the Captain Black Big Band – The Intangible Between
John Hollenbeck with Theo Bleckmann, Kate McGarry, Gary Versace, and the Frankfurt Radio Big Band – Songs You Like a Lot
WINNER: Maria Schneider Orchestra – Data Lords

Best Jazz Instrumental Album

Ambrose Akinmusire – On the Tender Spot of Every Calloused Moment
Terri Lyne Carrington and Social Science – Waiting Game
Gerald Clayton – Happening: Live at the Village Vanguard
WINNER: Chick Corea, Christian McBride & Brian Blade – Trilogy 2
Redman Mehldau McBride Blade – Roundagain

Best Jazz Vocal Album

Thana Alexa – Ona
WINNER: Kurt Elling featuring Danilo Pérez – Secrets Are the Best Stories
Carmen Lundy – Modern Ancestors
Somi with Frankfurt Radio Big Band – Holy Room: Live at the Alte Oper
Kenny Washington – What’s the Hurry

Best Improvised Jazz Solo

Christian Scott aTunde Adjuah – Guinivere
Pachamama – Regina Carter
Gerald Clayton – Celia
WINNER: Chick Corea – All Blues
Joshua Redman – Moe Honk

Best Alternative Music Album

WINNER: Fiona Apple – Fetch the Bolt Cutters
Beck – Hyperspace
Phoebe Bridgers – Punisher
Brittany Howard – Jaime
Tame Impala – The Slow Rush

Best Musical Theater Album

Amélie
American Utopia on Broadway
WINNER: Jagged Little Pill
Little Shop of Horrors
The Prince of Egypt
Soft Power

Best Comedy Album

WINNER: Tiffany Haddish – Black Mitzvah
Patton Oswalt – I Love Everything
Jim Gaffigan – The Pale Tourist
Bill Burr – Paper Tiger
Jerry Seinfeld – 23 Hours to Kill

Best Spoken Word Album (Includes Poetry, Audio Books & Storytelling)

Flea – Acid For The Children: A Memoir
Ken Jennings – Alex Trebek – The Answer Is…
WINNER: Rachel Maddow – Blowout: Corrupted Democracy, Rogue State Russia, and the Richest, Most Destructive Industry on Earth
Ronan Farrow – Catch And Kill
Meryl Streep (& Full Cast) – Charlotte’s Web (E.B. White)

Best Children’s Music Album

WINNER: Joanie Leeds – All the Ladies
Justin Roberts – Wild Life

Best Global Music Album

Antibalas – FU Chronicles
WINNER: Burna Boy – Twice As Tall
Bebel Gilberto – Agora
Anoushka Shankar – Love Letters
Tinariwen – Amadjar

Best Reggae Album

Buju Banton – Upside Down 2020
Skip Marley – Higher Place
Maxi Priest – It All Comes Back to Love
WINNER: Toots & the Maytals – Got to Be Tough
The Wailers – One World

Best Regional Roots Music Album

Black Lodge Singers – My Relatives “Nikso Kowaiks”
Cameron Dupuy and the Cajun Troubadours – Cameron Dupuy and the Cajun Troubadours
Nā Wai Ehā – Lovely Sunrise
WINNER: New Orleans Nightcrawlers – Atmosphere
Sweet Cecilia – A Tribute to Al Berard

Best Folk Album

Bonny Light Horseman – Bonny Light Horseman
Leonard Cohen – Thanks for the Dance
Laura Marling – Song for Our Daughter
The Secret Sisters – Saturn Return
WINNER: Gillian Welch & David Rawlings – All the Good Times

Best Contemporary Blues Album

WINNER: Fantastic Negrito – Have You Lost Your Mind Yet?
Ruthie Foster Big Band – Live At the Paramount
G. Love – The Juice
Bettye LaVette – Blackbirds
North Mississippi Allstars – Up And Rolling

Best Traditional Blues Album

Frank Bey – All My Dues Are Paid
Don Bryant – You Make Me Feel
Robert Cray Band – That’s What I Heard
Jimmy “Duck” Holmes – Cypress Grove
WINNER: Bobby Rush – Rawer Than Raw

Best Bluegrass Album

Danny Barnes – Man on Fire
Thomm Jutz – To Live in Two Worlds Vol. 1
Steep Canyon Rangers – North Carolina Songbook
WINNER: Billy Strings – Home
Various Artists – The John Hartford Fiddle Tune Project , Vol. 1

Best Americana Album

Courtney Marie Andrews – Old Flowers
Hiss Golden Messenger – Terms of Surrender
WINNER: Sarah Jarosz – World on the Ground
Marcus King – El Dorado
Lucinda Williams – Good Souls Better Angels

Best American Roots Song

The Secret Sisters – Cabin
Sierra Hull – Ceiling to the Floor
Sarah Jarosz – Hometown
WINNER: John Prine – I Remember Everything
Lucinda Williams – Man Without a Soul

Best American Roots Performance

Black Pumas – Colors
Bonny Light Horseman – Deep in Love
Brittany Howard – Short and Sweet
Norah Jones & Mavis Staples – I’ll Be Gone
WINNER: John Prine – I Remember Everything

Best Song Written for Visual Media

Taylor Swift – Beautiful Ghosts
Brandi Carlile – Carried Me With You
Idina Menzel & Aurora – Into the Unknown
WINNER: Billie Eilish – No Time to Die
Cynthia Ervio – Stand Up

Best Score Soundtrack for Visual Media

Max Richter – Ad Astra
Kamasi Washington – Becoming
WINNER: Hildur Guðnadóttir – Joker
Thomas Newman – 1917
John Williams – Star Wars: The Rise of Skywalker

Best Compilation Soundtrack for Visual Media

A Beautiful Day in the Neighborhood
Bill & Ted Face the Music
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Frozen 2
WINNER: Jojo Rabbit

Best Contemporary Classical Composition

Thomas Adès – Adès: Concerto for Piano and Orchestra
Richard Danielpour – Danielpour: The Passion of Yeshua
Carlisle Floyd – Floyd, C.: Prince of Players
Ted Hearne – Hearne, T.: Place
WINNER: Christopher Rouse – Rouse: Symphony No. 5

Best Classical Compendium

Mark Stone & Christianne Stotijn – Adès Conducts Adès
Clément Mao-Takacs – Saariaho: Graal Théâtre; Circle Map; Nieges; Vers Toi Qui Es Si Loin
José Serebrier – Serebrier: Symphonic Bach Variations; Laments and Hallelujahs; Flute Concerto
WINNER: Isabel Leonard – Thomas, M.T.: From the Diary of Anne Frank & Meditations on Rilke
Matt Haimovitz – Woolf, L.P.: Fire and Flood

Best Classical Solo Vocal Album

Stephen Powell – American Composers at Play – William Bolcom, Ricky Ian Gordon, Lori Laitman, John Musto
Nicholas Phan – Clairières – Songs by Lili & Nadia Boulanger
Cecilia Bartoli – Farinelli
Brian Giebler – A Lad’s Love
WINNER: Sarah Brailey & Dashon Burton – Smyth: The Prison

Best Classical Instrumental Solo

Kirill Gerstein – Adès: Concerto for Piano and Orchestra
Igor Levit – Beethoven: Complete Piano Sonatas
Augustin Hadelich – Bohemian Tales
Daniil Trifonov – Destination Rachmaninov – Arrival
WINNER: Richard O’Neill – Theofanidis: Concerto for Viola and Chamber Orchestra

Best Chamber Music/Small Ensemble Performance

WINNER: Pacifica Quartet – Contemporary Voices
Brooklyn Rider – Healing Modes
Ted hearne, Steven Bradshaw, Sophia Byrd, Josephine Lee, Isaiah Robinson, Sol Ruiz, Ayanna Woods & Place Orchestra: Hearne, T: Place
Devonté Hynes & Third Coast Percussion – Hynes: Fields
Dover Quartet – The Schumann Quartets

Best Choral Performance

The Crossing – Carthage
WINNER: James K. Bass, J’Nai Bridges, Timothy Fallon, Kenneth Overton, Hila Plitmann & Matthew Worth; Buffalo Philharmonic Orchestra; Buffalo Philharmonic Chorus & UCLA Chamber Singers – Danielpour: The Passion of Yeshua
Joseph Charles Beutel & Anna Dennis; Orchestra Of St. Luke’s; Cathedral Choral Society, The Clarion Choir, Kansas City Chorale & The Saint Tikhon Choir – Kastalsky: Requiem
Joshua Blue, Raehann Bryce-Davis, Dashon Burton, Malcolm J. Merriweather & Laquita Mitchell; Oratorio Society Of New York Orchestra; Oratorio Society Of New York Chorus – Moravec: Sanctuary Road
Sarah Walker; Skylark Vocal Ensemble – Once Upon a Time

Best Opera Recording

Boston Modern Orchestra Project; Odyssey Opera Chorus – Dello Joio: The Trial at Rouen
Milwaukee Symphony Orchestra; Florentine Opera Chorus – Floyd, C.: Prince of Players
WINNER: The Metropolitan Opera Orchestra; The Metropolitan Opera Chorus – Gershwin: Porgy and Bess
Il Pomo D’Oro – Handel: Agrippina
Orchestra Of The Deutsche Oper Berlin; Chorus Of The Deutsche Oper Berlin – Zemlinsky: Der Zwerg

Best Orchestral Performance

Oregon Symphony – Aspects of America – Pulitzer Edition
Iceland Symphony Orchestra – Concurrence
San Francisco Symphony – Copland: Symphony No. 3
WINNER: Los Angeles Philharmonic – Ives: Complete Symphonies
Finnish Radio Symphony Orchestra – Lutosławski: Symphonys Nos. 2 & 3

Best Tropical Latin Album

José Alberto “El Ruiseñor” – Mi Tumbao
Edwin Bonilla – Infinito
Jorge Celedon & Sergio Luis – Sigo Cantado al Amor (Deluxe)
WINNER: Grupo Niche – 40
Victor Manuelle – Memorias de Navidad

Best Regional Mexican Music Album (Including Tejano)

Alejandro Fernández – Hecho en México
Lupita Infante – La Serenata
WINNER: Natalia Lafourcade – Un Canto por México, Vol. 1
Mariachi Sol de Mexico de Jose Hernandez – Bailando Sones Huapangos con Mariachi Sol de Mexico de Jose Hernandez
Christian Nodal – Ayayay!

Best Latin Rock or Alternative Album

Bajofondo – Aura
Cami – Monstruo
Culturo Profética – Sobrevolando
WINNER: Rito Paez – La Conquesta del Espacio
Lido Pimienta – Miss Colombia

Producer of the Year, Classical

Blanton Asplaugh
WINNER: David Frost
Jesse Lewis
Dmitriy Lipay
Elaine Martone

Best Engineered Album, Classical

JoAnn Falletta, James K. Bass, Adam Luebke, UCLA Chamber Singers, Buffalo Philharmonic Orchestra & Buffalo Philharmonic Chorus – Danielpour: The Passion of Yeshua
David Robertson, Eric Owens, Angel Blue, Metropolitan Opera Orchestra & Chorus – Gershwin: Porgy and Bess
Devonté Hynes & Third Coast Percussion – Hynes: Field
Gustavo Dudamel & Los Angeles Philharmonic – Ives: Complete Symphonies
WINNER: Riccardo Muti & Chicago Symphony Orchestra – Shostakovich: Symphony No. 13, “Babi Yar”

Best Remixed Recording

Phil Good – Do You Ever (Rac Mix)
Deadmau5 – Imaginary Friends (Morgan Page Remix)
Jasper Street Co. – Praying for You (Louie Vega Main Mix)
WINNER: Saint Jhn – Roses (Imanbek Remix)
Bazzi – Young & Alive (Bazzi vs. Haywyre Remix)

Best Engineered Album, Non-Classical

Devon Gifillian – Black Hole Rainbow
Katie Pruitt – Expectations
WINNER: Beck – Hyperspace
Brittany Howard – Jaime
Sierra Hull – 25 Trips

Best Historical Album

Unique Quartette – Celebrated, 1985-1896
Nat King Cole – Hittin’ the Ramp: The Early years (1936-1943)
WINNER: Mister Rogers – It’s Such a Good Feeling: The Best of Mister Rogers
Prince – 1999 Super Deluxe Edition
Orchestral Maneuvers in the Dark – Souvenir
Bela Fleck – Throw Down Your Heart: The Complete Africa Sessions

Best Album Notes

Various Artists – At the Minstrel Show: Minstrel Routines from the Studio 1894-1926
Various Artists – The Bakersfield Sound: Country Music Capital of the West, 1940-1974
WINNER: The Replacements – Dead Man’s Pop
Various Artists – The Missing Link: How Gus Haenschen Got Us from Joplin to Jazz and Shaped the Music Business
Nat Shusloff – Out of a Clear Blue Sky

Best Boxed or Special Limited Edition Package

Paul McCartney – Flaming Pie (Collector’s Edition)
Grateful Dead – Giants Stadium 1987, 1989, 1991
Depeche Mode – Mode
WINNER: Wilco – Ode to Joy
Various Artists – The Story of Ghostly International

Best Recording Package

Coldplay – Everyday Life
Lil Wayne – Funeral
Grouplove – Healer
Caspian – On Circles
WINNER: Desert Sessions – Vols. 11 & 12

Best Roots Gospel Album

Mark Bishop – Beautiful Day
The Crabb Family – 20/20
The Erwins – What Christmas Really Means
WINNER: Fisk Jubilee Singers – Celebrating Fisk! (The 150th Anniversary Album)
Ernie Haase & Signature Sound – Something Beautiful

Best Contemporary Christian Music Album

Cody Carnes – Run to the Father
Hillsong Young & Free – All of My Best Friends
We The Kingdom – Holy Water
Tauren Wells – Citizen of Heaven
WINNER: Kanye West – Jesus Is King

Best Gospel Album

Antony Brown & group therAPy – 2ECOND WIND: READY
Myron Butler – My Tribute
Ricky Dillard – Choirmaster
WINNER: PJ Morton – Gospel According to PJ
Kierra Sheard – Kierra

Best Contemporary Christian Music Performance/Song

Kari Jobe, Cody Carnes & Elevation Worship – The Blessing (Live)
Lecrae Featuring Kirk Franklin – Sunday Morning
We The Kingdom – Holy Water
Tauren Wells Featuring Jenn Johnson – Famous For (I Believe)
WINNER: Zach Williams & Dolly Parton – There Was Jesus

Best Gospel Performance/Song

Melvin Crispell III – Wonderful Is Your Name
Ricky Dillard Featuring Tiff Joy – Release (Live)
Rodney “Darkchild” Jerkins Presents: The Good News – Come Together
Travis Greene – Won’t Let Go
WINNER: Jonathan McReynolds & Mali Music – Movin’ On

Best New Age Album

Laurie Anderson, Tenzin Choegyal, and Jesse Paris Smith – Songs from the Bardo
Priya Darshini – Periphery
Superposition – Form//Less
WINNER: Jim “Kimo” West – More Guitar Stories
Cory Wong & Jon Batiste – Meditations

Best Music Film

Beastie Boys – Beastie Boys Story
Beyoncé – Black Is King
Freestyle Love Supreme – We Are Freestyle Love Supreme
WINNER: Linda Ronstadt – Linda Ronstadt: The Sound of My Voice
ZZ Top – That Little Ol’ Band From Texas

Best Music Video

WINNER: Beyoncé – Brown Skin Girl
Future Featuring Drake – Life Is Good
Anderson .Paak – Lockdown
Harry Styles – Adore You
Woodkid – Goliath

Best Arrangement, Instruments and Vocals

John Beasley & Maria Mendes – Asas Fechadas
WINNER: Jacob Collier – He Won’t Hold You
Erin Bentlage, Sara Gazarek, Johnkaye Kencridk & Amanda Taylor – Desert Song
Alan Broadbent & Pat Metheny – From This Place
Talia Billig, Nic Hard & Becca Stevens – Slow Burn

Best Arrangement, Instrumental or A Cappella

Hildur Guðnadóttir – Bathroom Dance
WINNER: John Beasley – Donna Lee
Remyle Boef- Honeymooners
Alvin Chea & Jarrett Johnson – Lift Every Voice and Sing
Jeremy Levy – Uranus: The Magician

Best Instrumental Composition

Arturo O’Farrill & the Afro Latin Jazz Orchestra – Baby Jack
Christian Sands – Be Water II
Alexandre Desplat – Plumfield
WINNER: Maria Schneider – Sputnik

Best Contemporary Instrumental Album

Christian Scott Atunde Adjuah – Axiom
Jon Batiste – Chronology of a Dream: Live at the Village Vanguard
Black Violin – Take the Stairs
Grégoire Maret, Romain Collin & Bill Frisell – Americana
WINNER: Snarky Puppy – Live at the Royal Albert Hall

Best Dance/Electronic Album

Arca – Kick I
Baauer – Planet’s Mad
Disclosure – Energy
WINNER: Kaytranada – Bubba
Madeon – Good Faith

Best Dance Recording

Diplo & SIDEPIECE – On My Mind
Disclosure Featuring Aminé & Slowthai – My High
Flume Featuring Toro y Moi – The Difference
Jayda G – Both of Us
WINNER: Kaytranada Featuring Kali Uchis – 10%

WideBaBa

WideBaBa (Ogunsola Gbenga) is a Nigerian blogger, he is the CEO/Founder/ of NaijaWide.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.